#BNmøte

Informasjon
Min sideSiri Kalvig skal lede det nye investeringsfondet Nysnø Klimainvesteringer AS. Er noen av årets grønne SPIR-finalister aktuelle? Møt henne og de fem finalistene til årets SPIR-pris. Vær med og stem frem din SPIR-favoritt - direkte på møtet!
Årets utdeling av SPIR-prisen skjer i forbindelse med innovasjonsfestivalen NuWave i Grieghallen. Fem finalister vil presentere sin nye grønne teknologi og konkurrere om den gjeve førsteprisen til en verdi av 125 000 kroner. Prisen deles ut av Bergen Næringsråd, Norsk Klimastiftelse, PWC og BKK.
Her kan du lese mer om alle de nominerte kandidatene
Festivalen Nuwave er et nedenfra-og-opp-arrangement, med stands, pitcher, møter og miniforedrag. Målet med festivalen er å skape en myldrende møteplass der gründere, investorer, ledere og studenter snubler over hverandre. Deltakeravgiften for SPIR-arrangementet gir også adgang til Nuwave-festivalen både 18. og 19. september. Les mer om programmet på Nuwave.
Gå ikke glipp av Stormkast og Sysla Live: Ocean 2018
NuWave går også parallelt med Stormkast (19. september) og Sysla Live: Ocean 2018 (18. september). Medlemmer av Bergen Næringsråd får rabatt til konferansene.
Skriv “bergenchamber” i kampanjekode-feltet på denne siden for å melde deg på konferansene.
Møtet arrangeres i samarbeid med:
Informasjon
Min sideAktiviteten er ferdig og det er ikke mulig å melde seg på lenger.
#BNmøte
-
14:30
Presentasjon av de fem finalistene til SPIR-prisen 2018
Sal: Klokkeklang
-
15:00
Siri Kalvig
Administrerende direktør i Nysnø Klimainvesteringer
Foto: Stavanger Aftenblad -
Jan Børge Sagmo
Bergen Carbon Solution, SPIR-vinner 2017
-
Svein M. Nordvik
CO2BIO, SPIR-vinner 2013
Foto: Avisa Nordhordland -
16:00
Slutt
-
Fem finalistene til SPIR-prisen 2018 er:
-
- SmartCharge
-
- Nårgesol
-
- Mobil varmesentral
-
- Flying Foil
-
- More Anergy