Informasjon

Min side
Tid
Torsdag 5. september 2019 kl. 09.00 - 14.00
Påmeldingsfrist
Onsdag 4. september 2019 kl. 16.00

Equinor ønsker velkommen til Leverandørdag 2019 i Bergen!

Du vil få informasjon om Equinors aktiviteter på norsk sokkel, innen fornybar energi og på landanlegg. Møt sentrale ledere innen selskapet.

Formålet med leverandørdagene er å:

  • skape en møteplass for informasjon, dialog og diskusjon
  • dele Equinors syn på industrien og våre omgivelser
  • gi informasjon om pågående og framtidige prosjekter og aktiviteter

Vi skal ha stands for leverandører, så meld gjerne interesse til kristina@bergen-chamber.no.

Etter leverandørdagen, kl. 13:30-16:00, får dere høre om Offshore Wind Market Report. Krever egen påmelding, du kan gjøre HER.

NB: 
Arrangementet er gratis, men krever likevel påmelding.

SE PROGRAMMET HER

Møtet er gratis og åpent for alle!

Informasjon

Min side
Tid
Torsdag 5. september 2019 kl. 09.00 - 14.00
Påmeldingsfrist
Onsdag 4. september 2019 kl. 16.00

Aktiviteten er ferdig og det er ikke mulig å melde seg på lenger.

  • 08:30

    REGISTRERING, MINGLING OG LETT FROKOST

  • 09:00

    Strategic direction

    Arne Sigve Nylund
    EVP, Development and Production Norway

  • Creating value with suppliers

    Peggy Krantz-Underland
    VP & Chief Procurement Officer

  • Onshore plants and activity

    Grethe Haaland
    SVP, Processing and Manufacturing

  • 10:20 Q&A

  • 10:30 PAUSE

  • 10:50

    Applying the best of Equinor internationally

    Harald Eliassen
    VP, Project Development International and New Energy

  • Building a new energy portfolio

    Beate Myking
    SVP, Operations New Energy Solutions

  • 11:50-13:00

    LUNSJ OG MINGLING

  • 13:30-16:00

    Offshore Wind Market Report

    NORWEP

    Norwegian Energy Partners is launching its 2019 Global Offshore Wind Market Report in late August and invite you to explore the opportunities in the growing offshore wind industry with us as we discuss the latest findings.

    Meld deg på her.

Kontakt

{{ forms.contact.errors.get('name') }}
{{ forms.contact.errors.get('email') }}
{{ forms.contact.errors.get('message') }}
{{ forms.contact.errors.get('recaptcha_token') }}

Deltagere

Fornavn

Etternavn

Bedrift / Organisasjon

Jannikke Berger 2Stabilise AS
Camilla Solheim A2G Gruppen AS
Bjørn Pettersen A2G Profilering AS
Erik Tonheim A2G Profilering AS
Jan Brurås ABB
Thomas Maltun ABB
Knut Sæterdal Rongve ABB
Hans Einar Wold ABB
Remi Hansen ABB AS
Christer Olerud ABB AS
Sven Sønnervig ABB AS
Amit Gupta Accenture
Gunnar Presthus Accenture
Stine Sandvik Accenture
Gunvor Senosiain Accenture
Kay-Arne S. Aarlie Accenture
Falch-Monsen Lise Accenture AS
Kassian Pause Accenture AS
Heidi Martinussen Active Service
Sigbjørn Stangeland Adeptor AS
Linda Gåsvær Hansen Advokatfirmaet Hammervoll Pind
Lars Kristian Myklebust Advokatfirmaet Hammervoll Pind
Tor Johansen Agile Rig & Modules
Marianne Thorstenson Kvåle Aibel
Kjetil Moe Aibel
Øystein Wangsholm Aibel
Hildegunn Omdahl Aibel AS
Silje Skarstein Aker Solutions
Irene Fuglum Aker Solutions AS
Terje Kjelsrud Aker Solutions AS
Tore W. Mohn Aker Solutions AS
Andreas Stien AllMaritim AS
Børre Heggernes Amitec
Glenn Heggernes AMITEC AS
Jan Erik Kronstad Amitec AS
Marcus Evjen Apparat AS
Endre Soltvedt Brakstad Apphuset AS
Espen Bernhardsen APPLY Sørco AS
Charles Breidvik Archer
Kristian Valaker Atea AS
Christin Algrøy Azets Insight AS
Anne E. Fremstad Azets Insight AS
Ronny Nilsen Azets Insight AS
Bertil Bargård BEERENBERG
Sverre Brufladt Beerenberg
Ole Klemsdal Beerenberg AS
Christian Bakke Gullaksen Beerenberg Services AS
Espen Hjortland Beerenberg.com
Vidar Aarhus Bergen kommune
Iver Belle-Ramos Bergen Næringsråd
Iver Neptali Belle-Ramos Bergen Næringsråd
Stine Fjeldstad Bergen Næringsråd
Vegard Kolnes Bergen Næringsråd
Atle Kvamme Bergen Næringsråd
Kristina Sikora Bergen Næringsråd
Anne Hasselgren Bouvet Norge AS
Øyvind Litlere Bouvet Norge As
Peter Gerdts Bring Cargo AS
Lei Hodneland CAN International AS
Harald Prytz CAN International AS
Anna Zhao CAN International AS
Karsten Øvsthus Capgemini
Siri Kalvatn Capgemini Norge AS
Åsmund Bakke ClampOn
Eirik Walle ClampOn
Ronny Haufe Coast Center Base AS
Øyvind Atle Langedal Coast Center Base AS
Cristian Valdes Carter Coast Center Base AS
Arne Aarvik Coast Center Base AS
Marielle Tvedt ComPower AS
Rolf Tvedt ComPower AS
Roald Fiksen Controlteam as
Sabrina Demir De Historiske Hotel & Spisesteder
Torstein Hatlevik De Historiske Hotel & Spisesteder
Kjetil Nesse De Historiske Hotel & Spisesteder
Lene Normann Olsen DigitalNorway - Toppindustrisenteret AS
Robert Anfinn Oftedal DNV GL
Dag Raymond Rasch DOF Subsea
Håvard Fosse Endúr ASA
Sindre Alvestad Equinor
Tonje Angelfoss Equinor
Frank W. Arnesen Equinor
Thomas Aspelund Equinor
Ane Aubert Equinor
Jannicke M. Blåsternes Equinor
Benedicte Byremo Solberg Equinor
June Ekkje Equinor
Frida Eklöf Monstad Equinor
Einhild Eliassen Equinor
Harald Eliassen Equinor
Magnus Frantzen Eidsvold Equinor
Vidar Hardeland Equinor
Magne Herdlevær Equinor
Grete Birgitte Haaland Equinor
Anita K Kjærnet Equinor
Berit Klungseth Eek Equinor
Peggy Krantz-Underland Equinor
Torgeir Løland Equinor
Christian Mediaas Equinor
Beate Myking Equinor
Joachim E. Nilsen Equinor
Lars Johannes Nordli Equinor
Arne Sigve Nylund Equinor
Martin Rosenlund Equinor
Linn Kristin Senneseth Angelfoss Equinor
Frode Sivertsen Equinor
Rannfrid Skjervold Equinor
Lars Skogseth Equinor
Hilde Solheim Equinor
Hans Petter Storesund Equinor
Anette Strand Equinor
Hild Stuland Larsen Equinor
Trond Særsten Equinor
Per Arne Traa Equinor
Dagny Valør Equinor
Ahmad Wakaa Equinor
Anne-Kari Waage Tvinnereim Equinor
Vidar Hardeland Equinor Energy AS
Lene Sørensen Experis
Terje Bolstad Experis AS
Arne Skeie Fabtech
Lars Drivenes Drønen Fabtech AS
Frode Ljones FLC
Ingar Tyssen Flux Group
Kent-Ove Jacobsen G2 Ocean
Astrid Elvebakke GAC Norway
Kai Stoltz GCE Ocean Technology
Jørgen Engen Napstad Glex AS
Tor-Andre Femtehjel Goodtech AS
Svein Olav Brattetveit GOS Invest AS
EMMANUEL OKOYE Graduate
Morten Graff Grieg Logistics
Irene Fosse Grieg Shipbrokers
Thorbjørn Gaarden Hansen Grieg Shipbrokers
Rune Ulvik Paulsen Head Energy
Øyvind Reksten Head Energy Solve
Svenn Kjetil Haveland Head Energy Solve AS
Asbjørn Grini Headvisor AS
Øystein Johnsen HMR Mikromekanikk AS
Lei Wang Hodneland Hodneland Kina-Norge Konsulenttjenester
Stein Kvalsund Hub for Ocean
Bjørn Tore Karlsen Hydra Pipe AS
Halvor Smestad HydroExtruded Solutions Norway AS
Jorunn Kristine Bjørnevoll International SOS (Medsite) AS
Vilde Bjånesøy Inventura
Tom Eirik Fredriksen Inventura AS
Henning Tellevik Inventura AS
Ulveseth Line ISS Facility Services
Arild Bergum ISS Facility Services AS
Paal Knudstad-Lopez ISS Facility Services AS
Jon Arne Mølstad J.L. Bruvik AS
Aurore Uriansrud Karsten Moholt
Laila Vindenes Karsten Moholt A/S
Kitty Drivenes Karsten Moholt AS
Ahmad Haghbin Karsten Moholt AS
Rune Kvalvik Karsten Moholt AS
Jonas Lindgren Kompauto Norway AS / Kompauto Nordic AB
Keith Scott Anderson Kongshavn Industri AS
Reidun Bjørnestad Kongshavn Industri AS
Morten Martinessen Kranproffen AS
Morten Brekkeflat Kuehne + Nagel
Leif Ståle Lidal Leirvik AS
Jamie Isaksen Lepsoy Offshore
Kristoffer Lepsøy Lepsoy Offshore
Håvard Bertheussen Lifetime Ignition AS
Øystein Ytrearne LifeTime Ignition AS
Morten Kvist Lloyd's Register
Grete Molland Lloyd's Register
Elin Korvald ManpowerGroup
Korvald Elin ManpowerGroup AS
Erik Lofnes Maritime Tours AS
Lise Redfern Mercuri Urval AS
Morten Walde Mowin AS
Frode Skaar MRC Global
Kenneth Samuelsen MTT (Mongstad Tavleteknikk)
Tony Andrè Håvelsrud NHK AS
Jørgen Flatholm Norconsult AS
Bjørn Aage Eide Nordfjordlaget i Bergen
Thomas Svendsen Norsk Hydro ASA
Lars Engelmann Norwegian Energy Partners
David Ottesen Norwegian Energy Partners
Gunn Vik Norwegian Energy Partners
Håvard Østberg Hansen NovuMare AS
Victoria Chan Nui as
Ole Lund NUI AS
Ingrid Roseth NUI AS
Harald Sundland NUI AS
Pia Catharina Langeland Oceaneering Asset Integrity
Carsten Andersen Oceaneering Asset Integrity AS
Kurt M Fjell Odfjell Drilling AS
Atle Lothe Offshore Power Plant
Jan Fredrik Mohn OHR Invest AS
Kari B Bauer Sandal Omega CS AS
Vibeke M. Snarberg Omega CS AS
Mads Hjelmeland OneSubsea
Jon Arve Svaeren OneSubsea
Dilson Miranda Junior Operations Manager / Bekas
Bjørn Arild Baugstø Powersim Software
Tone Haveland Powersim Software
Eirik Berntsen Premisoft AS
Gunnar Alfheim Pro Analysis AS
Morten Strand Prosafe
Klaus Tveita Prosafe AS
Benedikte Sørensen Radisson Hotel Group
Ivar Alver RadøyGruppen AS
Rune Skarpenes RadøyGruppen AS
Lasse Ståløy RadøyGruppen AS
Sveinung Einan Rainfall AS
Vidar Gade ResQ
Cesilie Tveit ResQ
Lars Skagen ResQ AS Bergen
Arne Kjetil Møkster Rhea Capital Management AS
Gutlug Jafarzade Ridge AS
Ariel Santos Ridge AS
Andre Toft Rotork Norge AS
Camilla Schreiber Røde Kors Førstehjelp AS
Unni Thorbjørnsen Scandic Hotels
Katrine Tordal Amundsen Scandic Hotels AS
Rune Brakstad Scanelec AS
Christian Jørgensen Scanmatic AS
Trond Liabø ScanReach
Arild Sæle ScanReach
Vegard Marken Sharecat Solutions
Jonny Smedvik Sharecat Solutions AS
Geir Kristiansen Siemens
Rune Sætre Siemens AS
Silje Reed Tystad Siemens AS
Lillian Laarsen Signo Dokken AS
Per Christian Solheim Signo Dokken AS
Børre Nygårdsvik Sivilingeniør Børre Nygårdsvik
Tore Tveit Skanska
Jarle Nygaard Solar Norge AS
Simona Petroncini Solbære AS
Thomas E. Mellin-Olsen Sonat Consulting AS
Anne-Grete Sandtorv Stord Næringsråd
Nils T. Bjørke Stortinget Hordalandsbenken
Lasse Øvreås StS Gruppen
Ken Tommy Fromreide StS gruppen AS
Brynjulv Rekve StS gruppen AS
Anita Larsen Sverre W.Monsen AS
Anders Strømme Sverre W.Monsen AS
Oddvar Hjellum Sweco
Håkon Omdal Laskemoen Sweco Norge AS
Torleif Bruvik T Bruvik AS
Eldfrid Vågane Techconsult AS
Knut Bjørnar Dale Technogarden Ildne AS
Aslak Leikvoll Gundersen Technogarden Ildne AS
Vibeke Mortmannsgård Temp-Team AS avd. Bergen
Erlend Gjerdevik Tess Vest AS
Espen Halland-Johansen Tess Vest AS
Bjarte Vatnøy Theta Development AS
Torodd Tomte Knutsen Umoe Consulting AS
Hans-Martin Zeil Umoe Consulting as
Pål Leganger Hansen Valvision AS
Rolf Lohne Valvision AS
Morten Rabben Valvision AS
Kjell-Inge Fiskeseth Veltec AS
Svein Cato Rund Veltec AS
Vidar Øvrebø Vidar Øvrebø
Geir Gorm Olsen VTC Offshore
Siv Wergeland Wergeland Bedriftsutvikling AS
Alexander Arnesen Wood Group Norway AS
Rune Fjellheim Xylem / Aanderaa Data Instruments